Aktuális

FELHÍVÁSt

FELHÍVÁSt

Telkibánya, Kéked, Pányok, Fony, Hejce, Regéc, Mogyoróska települések közigazgatási területére 2023. október 2. és 2023. október 23. közötti időszakra legeltetési tilalmat és ebzárlatot rendelek el a következők szerint:
Ebzárlat:

tovább

TÁJÉKOZTATÁS !

TÁJÉKOZTATÁS !

Tájékoztatjuk a lakosságot,
hogy a Rally Hungary verseny Óhuta-Fony szakaszának megrendezése miatt 2023. október 8-án 6.12-től várhatóan 15.00-ig az Óhuta, II. Rákóczi Ferenc Emlékpark és a Fony Templom út, Rákóczi Ferenc út kereszteződése közötti útszakasza az út kezelőjének engedélyével le lesz zárva.

tovább

TÁJÉKOZTATÁS !!!

TÁJÉKOZTATÁS !!!

A Telkibányai Közös Önkormányzati Hivatal aljegyzője a települési
hulladékgazdálkodással kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom:
A település központjában elhelyezett hulladékgyűjtő edények funkciójukat tekintve
arra szolgálnak, hogy az igatlanhasználók az általuk keletkezett papír, műanyag és
üveg hulladékot abban elkülönítve elhelyezzék.

tovább

FELHÍVÁS!

Az ingatlanok előtti közterületi zöldsáv gondozási és tisztántartási

kötelezettségéről

Tájékoztatom a Tisztelt Ingatlantulajdonosokat (használókat), hogy a
köztisztasággal és a települési szilárd hulladékkal összefüggő tevékenységekről
szóló 1/1986. (II. 21.) ÉVM- EüM együttes rendelet 6. § (1) és (4) bekezdése,
továbbá a helyi közutak kezelésének szakmai szabályairól szóló 5/2004. (I.28.)

tovább

Gyermeknapi kirándulás 2023. július 5.

Gyermeknapi kirándulás 2023. július 5.

Mogyoróska Község Önkormányzata 2023. július 5. napjára szervezte meg a már hagyományosnak mondható gyermeknapi kirándulást. Az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is gyermeknapunkat úgy szerveztük meg, hogy községünkben élő minden csöppség részt tudjon venni rajta.
Az idei évben a gyermeknapi kirándulás Miskolci úti céllal történt.

tovább

Felhívás !!

Felhívás !!

Az állatok védelméről és kíméletéről szóló 1998. évi XXVIII. törvény 42/B.§ (1) bekezdése alapján az Önkormányzatoknak háromévente ebrendészeti feladatainak ellátása érdekében, illetve a veszettség elleni oltás járványvédelmi vonatkozására tekintettel eb-összeírást kell tartaniuk.

tovább

TÁJÉKOZTATÁS !!

Az ügyeleti alapellátást 2023. április 1-től a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyében is az Országos Mentőszolgálat látja el, majd az egységes két két elemből álló, betegközpontú rendszert ( háziorvosi ügyeleti ellátás és sürgősségi ügyelet)

tovább

2023. évi eboltás

2023. évi eboltás

Településünkön tervezett eboltás időpontja:

2023. május 5.

Háznál oltás időpontja: utána

tovább

Falugondnoki munkakör betöltése / változás

Tisztelt Lakosok!

Mogyoróska Község Önkormányzat Képviselő-testülete szíves tájékoztatásul közli, hogy 2023. március 6.napjával a falugondnoki munkakört
Halász Alfréd Nándor tölti be.

Elérhetősége: 20/ 2729-167

tovább

FELHÍVÁS!

FELHÍVÁS!

Mogyoróska Község Önkormányzata Képviselő-testülete szíves tájékoztatásul közli a Tisztelt lakossággal hogy a háziorvosi ügyelet 2023. 02.01- napjától a hétfői, szerdai, csütörtöki napokon Abaújszántón érhető el.

tovább